Performance výfuky REMUS

Moderní výfukový systém nemusí být jen o problematických emisních systémech filtrů pevných částic a katalyzátorů. Může to být i zábava. Skvěle vypadající i znějící a přitom 100% legální. Řeč je o performance výfucích rakouské značky REMUS. Precizní kvalita zpracování, exkluzivní vzhled a inženýrské hrátky s frekvencemi tak, že zvuk je nádherně libozvučný i při delší jízdě. Jízda s takovým výfukem Vám vykouzlí úsměv při každém přidání plynu (hlavně u benzínových vozidel), případně při pohledu na zadní část vozu. Nárůst výkonu a zlepšení průběhu točivého momentu, především u přeplňovaných vozidel není rovněž k zahození. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet každému na vlastní oči a uši. Předsudky zde můžete zahodit stranou. Záruka je 3 roky.

Naše firma se sice primárně specializuje na díly, které pozitivní emoce moc nepřinášejí, ale tohle je oblast, kde je tomu přesně opačně. A v případě výfuků REMUS se rozhodně nejedná o řešení pro mladé majitele vozidel s rovným kšiltem. Jde o profesionální vylepšení vzhledu, výkonu a zvuku pro moderní vozidla všech značek a typů, sportovní vozy, ale i SUV. A čím dál častěji i za pomocí technologických vychytávek ve formě elektricky řízených klapek apod. Zda existuje jakýkoliv produkt REMUS pro Vaše vozidlo zjistíte v našem e-shopu po výběru vozidla a výběru sekce Performance výfuky. Informace o jednotlivých řadách viz dále.

Přímý vstup do eShopu www.remus-vyfuky.cz  

Zde najdete kompletní nabídku sportovních homologovaných výfuků REMUS a detailnější technické informace

Proč stojí vyzkoušet REMUS na svém vozidle?

 • Zvuk laděn zkušenými inženýry v akustických komorách. Tohle je hlavní podstata profesionálního přístupu REMUS. Zvuk je individuálně laděn a nastaven do frekvencí, které jsou libozvučné i při několikahodinovém provozu. To odpovídá vnímání lidského mozku pro různé frekvence – viz foto. Nikdy tedy nehrozí, že by zákazníkovi byl zvuk po delší době nepříjemný jako je tomu u jiných značek či značek ještě zvučnějších jmen a vyšších cen. Více neznamená vždycky lépe.
 • Při volnoběhu a nízkých otáčkách je změna zvuku pouze decentní, zvuk má jinou barvu, ale téměř nikdy jinou hlasitost. Sousedy rušit nebudete. Krásný a příjemný zvuk se projeví především v zatížení a do zvuku se zamilujete (u dieselových vozidel není samozřejmě efekt takový jako u benzínových)

 

 • Některé zvuky REMUS dává k poslechu i na vlastních webových stránkách, ale z vlastní zkušenosti potvrzujeme, že barva zvuku je v realitě vždy mnohem a mnohem lepší.
 • Nárůst výkonu a zlepšení průběhu točivého momentu. U přeplňovaných vozidel citelná změna. Často doloženo i měřením – viz eshop
 • Používaným materiálem je pouze nerez nebo titan
 • Plně automatická výroba s precizním zpracováním a přesný robotickým svařováním. Strojařsky dokonalé díly za vynikající ceny

 • Vždy zkoušeno fyzicky na daném vozidle pro garanci přesné montáže jako u originálního dílu
 • 3 roky záruka
 • 100% homologované díly bez jakýchkoliv problémů na STK

Produktové řady REMUS:

Řada „AXLE-BACK“ - zadní tlumiče výfuku

 • Základní a hlavní produktovou řadou REMUS dostupnou pro vozidla napříč celým vozovým parkem (nejoblíbenější evropské a vybraná japonské modely) jsou zadní výfukové tlumiče, které jednoduše nahrazují původní originální zadní díl.
 • Montáž trvá do půl hodiny a je to nejsnazší cesta, jak si užívat všech výše popsaných benefitů.
 • U celé řady modelů si lze při objednání výfuku vybrat z několika tvarů a provedení koncovek

Řada „CAT-BACK“ - celé výfukové systémy od katalyzátoru dozadu

 • Jak název napovídá, jedná se již o hlavní část výfukového systému začínajícího za katalyzátorem. Tedy výfukové potrubí se středním dílem výfuku nebo bez něj (podle konstrukce originálního systému) a zadní tlumič výfuku, stejný jako v předchozím případě.
 • Průměry potrubí jsou optimalizovány konstruktéry na základě zkušeností z celé řady závodních projektů (včetně Porsche Motorsport), tak aby minimalizován tzv. zpětný tlak v systému a bylo dosaženo vyššího výkonu bez jakýchkoliv negativních efektů
 • Jde o kompletní řešení pro ty co požadují citelný nárůst výkonu a opravdu jadrný a stále dlouhodobě příjemný zvuk
 • I zde má systém plnou homologaci bez souvisejících problémů na STK (pokud není uvedeno jinak).

 

 

VSTUP DO ESHOPU REMUS ZDE