Ceny našich služeb a produktů

Všechny ceny našich služeb a produktů naleznete na jednom místě v přehledném Katalogu Dílů a Služeb - ZDE.  Katalog je vhodný ale především pro vyhledání nových dílů. Ceny našich služeb (čištění a repase) naleznete přehledně a stručně níže.
Sklad výfuků a DPF

Profesionální čištění pro osobní vozidla

DPF filtry:

 • Cena za čištění je 6.600 Kč bez DPH, u velkokapacitních DPF jako Iveco Daily apod pak 7.500 Kč bez DPH

 

Katalyzátory:

 • 4.490 Kč bez DPH u všech katalyzátorů osobních vozidel

 

 • Službu profesionálního objednejte na info@dpf-cat.cz nebo na tel: 604 80 80 85
 • DPF u Vás vyzvedneme zásilkovou službou nebo nám jej sami zašlete! Záleží na Vás. Po vyčištění zasíláme do 24h zpět. Popřípadě Vám montáž i demontáže zajistíme u některého z našich partnerů po celé ČR i SR

 

Profesionální čištění pro nákladní vozidla

 • Od 14.990 Kč do 24.900 Kč bez DPH  - podle typu a velikosti filtru   
 • Pro přesnější cenu nás kontaktuje nebo zašlete foto dílu na email info@dpf-cat.cz nebo na tel: 604 80 80 85

 

Kromě ceny je podstatné, že u nás dostanete skutečně tu nejlepší a nejšetrnější službu dostupnou na trhu, která kombinuje 2 technologie pro maximální účinnost bez jakýchkoliv rizik poškození - TECHNICKÉ DETAILY ZDE. Profesionální čištění doporučujeme vždy volit místo nového DPF pokud není díl poškozený.  

 

ceny nových dílů (DPF filtry, katalyzátory)

V našem sortimentu najdete díly pouze od nejkvalitnějších výrobců v oboru a v daném cenovém segmentu. V žádném případě, ale ty nejlevnější díly a značky, kde si buďte naprosto jisti podvodnými řešeními, jejichž koupí si zničíte i vůz - této problematice se věnuje podrobně včetně důkazů ZDE.

Přesto máme díky spolupráci přímo s výrobci vynikající ceny i nových DPF filtrů a katalyzátorů ve špičkové kvalitě.

 

Repase DPF nebo CAT: 

Repase a obnova DPF            

Jedná se o službu, kdy dochází k výměně filtračního jádra (je vykuchané nebo poškozené) s využitím původního obalu filtru (dává smysl jen u vozidel, kde není nový filtr dostupný za rozumné ceny).

Zde je cena individuální a stanovuje se až podle fyzického stavu originálního filtru. Obecně se ale pohybuje od 10.000 Kč bez DPH , ale neměla by překročit cca 16.000 Kč bez DPH 

Služba dává smysl pouze, pokud není v nabídce nový DPF / CAT, případně je Váš stávající poškozen - tzn. má poškozené nebo zcela oddstraněné jádro apod. Více info viz ZDE

 

Výkup starých DPF a katalyzátorů (i „vykuchaných“): 

Výkup použitých / ucpaných / starých DPF

Výkupní cena je individuální a pohybuje se od 200 Kč (vykuchané filtry) až do 5.000 Kč podle konkrétního vozidla, jeho stavu a množství obsažených vzácných kovů.

 

JAK SE ORIENTOVAT V KATALOGU A JAK OBJEDNAT NAŠE SLUŽBY?

Je to jednoduché a intuitivní. Vstupte do našeho elektronického katalogu. Po rychlém výběru Vašeho vozidla a jeho motorizace, vyberete následně ve vyhledávacím stromě jednu z nabízených sekcí:

 1. Filtry pevných částic
 2. Katalyzátory
 3. Související elektro - Snímače / EGR / Lambda / Žhavičky atd.
 4. Výfuky
 5. Performance výfuky
 6. Univerzální díly
 7. Související díly - aditiva, oleje, kabinové filtry

Po dalším rozkliknutí pak vidíte další případné možnosti. V případě Filtrů pevných částic a Katalyzátorů máte touto cestou na jednom místě na výběr jak nákup nových dílů, tak objednání jedné ze služeb Profesionálního čištění nebo Repase.