O firmě DPF-CAT Systems

Systems s.r.o je mladá dynamická firma, avšak v oblasti autodílů a výfukových systémů pracují naši lidé již více než 10 let. V naší nabídce naleznete vše, co se jen může týkat moderních výfukových systémů osobních vozidel. Především nabízíme unikátní služby pro filtry pevných částic a katalyzátory.
stručně o firmě a našich službách

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ - OD DPF FILTRŮ PO SPORTOVNÍ VÝFUKY

Jako jediný subjekt na trhu nabízíme komplexní služby, veškeré díly, informace a řešení pro jakýkoliv problém a požadavek zákazníka (motoristy nebo servisu) v souvislosti s moderním výfukovým systémem jeho vozidla.

A to takříkajíc od svodů s katalyzátorem a DPF filtrem, přes veškeré senzory, svíčky, EGR ventily, aditiva až po samotné výfukové tlumiče výfuku a jejich kompletní montážní příslušenství. Prodáváme i spičkové homologované performance výfuky značky REMUS.  Zkrátka vždy vše v té nejvyšší dostupné kvalitě v daném cenovém segmentu.

UNIKÁTNÍ SLUŽBY PROFESIONÁLNÍHO ČIŠTĚNÍ A KOMPLETNÍ REPASE ODSTRANĚNÝCH DPF/CAT

Naší hlavní činností jsou ale specializované služby související s filtry pevných částic a katalyzátory. Především pak patentovaná „neinvazivní“ metoda Profesionálního čištění DPF bez nutnosti jejich řezání a následného svařování a rovněž Repase/Obnovení funkce odstraněných nebo poškozených DPF/CAT, kde byl filtr „vykuchán“, čištění tak není možné a nový DPF/CAT je příliš drahý.

PRO SERVISY I MOTORISTY

Naše služby nabízíme jak servisům a regionálním distributorům, tak koncovým zákazníkům. Motoristům ale doporučujeme využít našich služeb prostřednictvím našich servisních partnerů. Především v případě problémů s DPF/CAT je totiž výběr dobrého servisu klíčový.

PŘEHLEDNÝ A KOMPLETNÍ KATALOG

Veškeré ceny dílů, ale i všech služeb je možné dohledat a objednat přes elektronický katalog po výběru Vašeho vozidla. Zde pak můžete objednat i vybrané služby (Čištění, Repase) stejným způsobem přes Košík jako byste kupovali nové díly. Více informací v samotném eshopu viz ZDE

OSVĚTOVÁ ČINNOST

RAKOVINOTVORNÉ ÚČINKY PEVNÝCH ČÁSTIC MODERNÍCH PŘÍMO-VSTŘIKOVÝCH MOTORŮ

Vzhledem k naprosto fatálním dopadům poškozených DPF filtrů a katalyzátorů na ovzduší a zdraví nás všech, silně akcentujeme tuto zdravotní stránku věci a přinášíme komplexní informace. Avšak bez jakéhokoliv „Greenpeace“ podtextu, čistě se zdravotně-technickými informacemi. Jde o nejvíce podceňované společenské téma kvůli čemuž u nás umírá ročně několika násobně více lidí než při dopravních nehodách. Této osvětové oblasti se proto široce věnujeme. Více o zdravotních rizicích a emisích dnešních vozidel ZDE

PODVODNÉ DPF FILTRY A KATALYZÁTORY

Další netypickou oblastí, kterou jsme dlouho mapovali jsou podvodná konstrukční řešení již celé řady výrobců DPF filtrů, kteří při honbě za co nejnižší cenou přistoupili na podvodné a většinou nelegální cesty. Výsledkem je v lepším případě výrazně snížená životnost DPF/CAT, ale často nefunkční díl nebo dokonce ZNIČENÝ MOTOR. Takové výrobce v naší nabídce samozřejmě nenajdete. Je dobré o těchto podvodech vědět a zbytečně nevyhazovat peníze za sice cenově lákavá, ale ve výsledku velmi nebezpečná řešení pro Vaší peněženku. Více ZDE

 

kontakty:

Email: info@dpf-cat.cz

Telefon: +420 604 80 80 85        

DPF-CAT Systems s.r.o.

IČO:  05338247  DIČ: CZ 05338247

provozovna: Nová Hradečná, okr. Olomouc