Výkup použitých / ucpaných / starých DPF

Kupujete-li nový filtr pevných částic, případně není možné ten starý vyčistit (má prasklé jádro nebo nefunkční katalyzátor) nemusíte ten starý nechávat v servisu, ale můžete nám ho prodat a snížit si tak cenu vašeho nového filtru.

Výkup použitých / ucpaných / starých DPF

Co s ním budeme dělat? Ekologicky ho buď zlikvidujeme nebo v některých případech jsme z něj schopni (s využitím jeho těla) vyrobit filtr nový – repasovaný, kdy filtr dostane nové jádro, případně katalyzátor a občas je nutné vyměnit celou řadu dílů (příruby, pletence, tlakové potrubí atd.). Tento proces trvá v nejrychlejším možném scénáři zhruba týden a rovněž vám jej nabízíme jako službu (pouze u dražších filtrů, kde to dává ekonomický smysl – cena nového nad 15.000 Kč). Ne každý je ale ochotný nebo si může dovolit vozidlo tak dlouho odstavit. Proto je takové možné snížení ceny nového filtru pro některé zákazníky jistě vítané.

Máte-li zájem o repasi filtru – najdete více informací v sekci Repase DPF

Výkupní cena filtru

Cena je odvislá u konkrétního modelu a dle stavu konkrétního filtru. Pohybuje se v řádu 500 až 3.000 Kč s DPH a je zákazníkovi sdělena po fyzickém zaslání filtru. V případě nesouhlasu s nabídnutou cenou jej zasíláme ZDARMA zpět. Rozhodnutí je tedy na vás.

V případě dotazů nebo nabídky ceny nás kontaktujte ZDE